Univerza v Ljubljani

Fakulteta za računalništvo in informatiko

Jernej Vičič

Hitra postavitev prevajalnih sistemov na osnovi pravil za sorodne naravne

jezike

DOKTORSKA DISERTACIJA

Ljubljana, 2012